İnşaat ve Dekorasyon Hizmeti

Bina ve daire tadilatı, her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz, özel durumlarda ve normal yıpranma süreci içerisinde başvurabileceğiniz yapı dekorasyon faaliyetleri içerisinde yer alır.

Her yapı, normal olarak eskir, ancak statik özellikleri kullanıma engel olmadığı süre boyunca tadilat yapılarak ilk günkü gibi kullanılabilir.

Firmamız Bina ve Daire tadilatı işlemlerinizi en hassas biçimde ve beğenilerinize uygun olarak gerçekleştiriyor.

Mükemmel işçilik ve yüksek nitelikli malzeme kullanımı ile yaşam alanlarınızı modernize etmemizi istiyorsanız bize ulaşın…

Nasıl Çalışırız

İhtiyaçlarınızı Belirliyoruz

Villa projesi için yapı yeri teknik bilgilerini (imar durumu, aplikasyon krokisi vb.) aldıktan sonra yapılabilecek metrekareleri ve boyutları belirleyip öncelikle kullanıcılardan ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlattıkları notlar almaktayız. Oda ihtiyaçları, odaların fonksiyonları, aile birey sayısı yaşam alışkanlıkları gibi detayları alıp, ön tasarım yapmaktayız.

Projenizi Çiziyoruz

Yapının hakim manzara, güneş ve rüzgar yönleri, komşu ile ilişkisi gibi kriterlerine göre arazi üzerine yerleşimini, vaziyet planı ölçeğinde hazırlamaktadır. Bu noktada yoldan araç girişi, varsa otopark konumlanması, evin odalarının güneşe göre konumları, günün hangi saatinde hangi mekanlarda güneşi yoğun almak istendiği gibi kriterler değerlendirilmelidir.

Yapının kat ve kesitleri de ayarlandıktan sonra üç boyutlu tasarım programları da kullanarak cephe tasarımları hazırlanmakta ve fotorealistik gerçeklikte görseller ile kullanıcılara villanın mimarisi ve villa iç mekan tasarımı tanıtılmaktadır.

Uygulamasını Yapıyoruz

Burada ilk aşama Kaba işlerin İmalatlarıdır. Bu aşama villanızın taşıyıcı sistemini oluşturmaktadır. Hafriyat işleri (kazı-dolgu) ve gerekli olması durumunda zemin iyileştirmesi işleri yapılır. Daha sonra taşıyıcı sistem(beton, çelik veya ahşap olabilir), bölme duvarlar, tesisat alt yapısı, bahçe duvarı ve setleri, havuz perdeleri, istinat duvarları, şaftlar-rezervasyonlar, çatı gibi ana yapısal kısımlar inşa edilir.

Bu aşamadan sonra sıra ince işlerin imalatına gelir. Bu imalatlar villanızı eşsiz güzellikte göstermeniz için gerekli olan bütün imalatları kapsamaktadır. Zemin kaplamaları, duvar boyası, duvar kağıdı, dış cephe kaplamaları gibi yapınızın estetik olmasını sağlayacak aşamadır.

Bütün imalatlar tamamlandıktan sonra villanızın yapı kullanım izinlerini alarak siz değerli müşterimize teslim ediyoruz.