Anahtar Teslim Villa Projeleri

İşimiz, sahip olduğunuz arazi üzerinde temelden çatıya kadar tüm imalat ve montajını yaparak hızlı, ekonomik ve modern yapılar inşa etmek ve tasarlamaktır.

Baştan sona ihtiyaçlarınıza, bütçenize, zevkinize ve tarzınıza göre binalar, tek veya çok katlı rezidanslar, evler veya villalar tasarlayıp projelendiriyor ve ardından işimize başlıyoruz.

İnşaat sektöründeki tecrübemizi yenilikçi ve çağdaş fikirlerimizle birleştirerek size hayallerinizdeki müstakil evde yaşama fırsatı sunuyoruz.

İnşaat aşamasında baştan sona uzman ve profesyonel kadromuzla tüm inşaat süreçlerini mümkün olan en hızlı ve en ekonomik şekilde tamamlıyoruz.

Nasıl Çalışırız

İhtiyaçlarınızı Belirliyoruz

Villa projesi için yapı yeri teknik bilgilerini (imar durumu, aplikasyon krokisi vb.) aldıktan sonra yapılabilecek metrekareleri ve boyutları belirleyip öncelikle kullanıcılardan ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlattıkları notlar almaktayız. Oda ihtiyaçları, odaların fonksiyonları, aile birey sayısı yaşam alışkanlıkları gibi detayları alıp, ön tasarım yapmaktayız.

Projenizi Çiziyoruz

Yapının hakim manzara, güneş ve rüzgar yönleri, komşu ile ilişkisi gibi kriterlerine göre arazi üzerine yerleşimini, vaziyet planı ölçeğinde hazırlamaktadır. Bu noktada yoldan araç girişi, varsa otopark konumlanması, evin odalarının güneşe göre konumları, günün hangi saatinde hangi mekanlarda güneşi yoğun almak istendiği gibi kriterler değerlendirilmelidir.

Yapının kat ve kesitleri de ayarlandıktan sonra üç boyutlu tasarım programları da kullanarak cephe tasarımları hazırlanmakta ve fotorealistik gerçeklikte görseller ile kullanıcılara villanın mimarisi ve villa iç mekan tasarımı tanıtılmaktadır.

Uygulamasını Yapıyoruz

Burada ilk aşama Kaba işlerin İmalatlarıdır. Bu aşama villanızın taşıyıcı sistemini oluşturmaktadır. Hafriyat işleri (kazı-dolgu) ve gerekli olması durumunda zemin iyileştirmesi işleri yapılır. Daha sonra taşıyıcı sistem(beton, çelik veya ahşap olabilir), bölme duvarlar, tesisat alt yapısı, bahçe duvarı ve setleri, havuz perdeleri, istinat duvarları, şaftlar-rezervasyonlar, çatı gibi ana yapısal kısımlar inşa edilir.

Bu aşamadan sonra sıra ince işlerin imalatına gelir. Bu imalatlar villanızı eşsiz güzellikte göstermeniz için gerekli olan bütün imalatları kapsamaktadır. Zemin kaplamaları, duvar boyası, duvar kağıdı, dış cephe kaplamaları gibi yapınızın estetik olmasını sağlayacak aşamadır.

Bütün imalatlar tamamlandıktan sonra villanızın yapı kullanım izinlerini alarak siz değerli müşterimize teslim ediyoruz.